Quick Access
cariere Cariere

Operator Call-Center

Atribuții:

- Preia apelurile clienților și realizează legătură cu diferite departamente ale companiei;
- Întâmpina pacienții și vizitatorii și îi îndrumă către cabinetele unde au planificate programări sau către alte departamente;
- Oferă informații corecte și concise despre modalitatea de accesare a serviciilor medicale;
- Oferă informații corecte despre prețurile serviciilor medicale;
- Gestionează lista programărilor, identifică corect pacienții sosiți în sistemul informatic și se asigură că solicitarea pacientului este înscrisă correct și comunicată către medic;
- Încasează contravaloarea serviciilor medicale efectuate;
- Îndeplinește target-ul zilnic și respectă datele limită communicate și stabilite de superiorul ierarhic;
- Oferă feedback superiorului despre situațiile speciale întâmpinate atât în relația cu pacienții, cât și cu echipa medicală;
- Păstrează caracterul confidențial al operațiunilor de serviciu în conformitate cu politica companiei.

Cerințe:

- Nivel studii medii sau superioare;
- Cunoștințe operare PC, tastare, introducere date;
- Cunoașterea la nivel conversațional a limbii engleze sau franceze;
- Persoană cu atitudine proactivă, pozitivă, de încredere, flexibilă, creativă, profesională;
- Aptitudini excelente de comunicare;
- Spirit de observație, gândire logică și rapiditate;
- Capacitate de organizare și planificare a timpului și a sarcinilor încredințate;
- Persoană disciplinată, responsabilă și capabilă să lucreze în echipă;
- Lucrul într-o poziție similară în centru medical privat constituie avantaj;

Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut;
- Pachet salarial complet (tichete de masă, bonusuri, abonament servicii medicale);
- Training-uri de specialitate;
- Acumulare de experiență și promovare în interiorul clinicii;
- Consolidarea de cunoștințe în domeniul medical de la o echipă formată din cei mai buni profesioniști în domeniu.

Aplica online pentru acest job. Trimite-ne CV-ul tau in format .doc sau .pdf
Alege fișier

(.doc, .docx, .pdf, .odt)

Câmpurile marcate cu * sunt obligatoriu de completat.